خانه پالاز

خانه پالاز یکپارچه سازی روش عرضۀ محصولات گروه پالاز در شبکۀ نمایندگان فروش است. این پروژه پس از ۶ ماه تحقیق در آذر ماه سال ۱۳۹۳ آغاز گردیده است. برای آنکه پالاز بهترین انتخاب مصرف کنندگان باقی بماند، توجه به روش  عرضه محصولات به عنوان یکی از مهمترین نیازهای مهندسی شبکه فروش در اولویت قرار گرفته است.خانه پالاز به عنوان طرحی پیشرو ، عرضه محصولات موکت، کاغذ دیواری و لمینت گروه پالاز را به بالاترین استاندارد می رساند. به محض ورود به این شعب، فضائی آرام و دور از هرگونه عنصر تعریف نشده در فضای داخلی پیش رو قرار می گیرد. رنگ سفید غالب در فضا با ترکیب موکت و لمینیت ، حس فوق العاده ای از آرامش را القا می کند. در طراحی خانه پالاز اهداف مطرح شده در مفهوم شعار سازمان یعنی دنیای زیبای من و امکان ارتباط فوق العاده راحت مصرف کنندگان با انواع محصولات، در نظر گرفته شده است.

به راحتی انواع نمونه ها را بررسی کنید، و در فضائی آرام خریدی مطمئن را تجربه کنید. برای آنکه بیشتر بتوانید از تصمیم خود مطمئن شوید، لطفاً کاتالوگ محصولات موکت یا کاغذ دیواری را ورق بزنید یا لمینت های قرار گرفته شده در استندهای در دسترس را برای انتخاب دقیق تر از جای خود خارج کرده، روی زمین گذاشته و همفکری نمائید.

ما با افتخار در خانه پالاز از ارائه اطلاعات دقیق و بودن در کنار شما برای بهترین تصمیم، نهایت علاقه مندی را خواهیم داشت.

شعبه های خانه پالاز

خانه پالاز اهواز افتتاح شد

دومین خانه پالاز در استان خوزستان ۲۶ مرداد ماه در شهر اهواز افتتاح شد، فضای دلنشین و آرام خانه پالاز اهواز با همان چیدمان و طراحی که در همه خانه‌های پالاز دیده‌اید آماده بازدید و حضور شما است.

اگر در شهر اهواز و یا استان خوزستان زندگی می‌کنید و قصد خرید موکت، کاغذ دیواری و یا لمینیت دارید با حضور در خانه پالاز اهواز خریدی متفاوت در محیطی ایده‌آل و مناسب را تجربه کنید

آدرس : اهواز، خیابان طالقانی، بین خیابان مسلم و خیابان سعدی، مقابل حسینیه اعظم

۰۶۱ – ۳۲۲۱۳۸۰۷ : تلفن
عکس های افتتاحیه

ویدئوها