• 20ثانیه فیلم سلفی

    از نگاه شما به زندگی

  • در 20 ثانیه

    ما را با دنیای زیبای خود همراه سازید


فکر کردن به "زیبایی های دنیا" حالمان را خوب می کند.وقتی راجع به دنیای زیبا صحبت می کنیم، با مرور کردن آن بیشتر باورمان می شود چه دنیای زیبایی داریم که امکان دارد گاهی از آن غافل شده باشیم. این باور کمک می کند تا کم کم بتوانیم خودمان خالق دنیای زیبایمان شویم.

دنیای زیبای شما چگونه دیده می شود؟

شما می توانيد در يک ويدئوی کوتاه 20 ثانيه ای لحظه های زیبای زندگیتان را به تصویر درآورید. اين ويدئو را به طور مستقيم در این صفحه آپلود نماييد يا آن را در ساير شبکه های اجتماعی و سايت هاي اشتراک فايل منتشر کنيد و "لينک ويدئو" را از طريق  این صفحه در اختيار ما بگذارید.

پالاز از نگاه زیبابین شما استقبال مي کند و به پاس اين همراهی، به 3 برگزيده نهایی، هر کدام، سفر به مالزی يا مبلغ 10 ميليون تومان به انتخاب فرد برنده؛ هديه می دهد. از شما دعوت مي کنيم ما را با لحظات زيبای دنيايتان همراه کنيد و شانس سفر به مالزی در نوروز 96 يا دريافت جوايز ميليوني پالاز را از دست ندهيد.


سفر به مالزی برای

3نفر یا

30میلیون تومان

برای 3 نفر

قوانین


لطفا موارد زیر را در تهیه ی ویدئوها مورد توجه قرار دهید. در غیر این صورت ویدئو ها جریان مسابقه خارج می شود.

1. زمان ویدئو های ارائه شده بیش از 20 ثانیه نباشد.

2. در هنگام تهیه ویدئو ها، مسائل شرعی و عرفی رعایت شوند.

3. در ویدئوها، شخصی که دنیای زیبا و ایده هایش را بیان می کند، حضور داشته باشد.

مهلت ارسال ویدئو ها،نیمه اسفند 95

نحوه شرکت در مسابقه


شما می توانید به یکی از دو روش زیر ویدئو ها را برای ما ارسال نمایید:

1.ویدئوها را به طور مستقیم در این صفحه آپلود نمایید.

2. ویدئوها را در شبکه‌های اجتماعی یا سایر سایت های اشتراک فایل منتشر کنید و" لینک ویدئو" را از طریق همین صفحه در اختیار ما بگذارید.

داوری


از میان آثار دریافت شده 10 ویدیو، توسط هیئت داوران انتخاب شده و در وب سایت پالاز به رای مردمی گذاشته می‌شود.3 ویدئویی که بیشترین آرا را دریافت کنند، به عنوان فیلم های برگزیده‌ معرفی خواهند شد.


      
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به پالاز می‌باشد.