Slide background
Slide background
Slide background

خانه پالاز

خانه پالاز یکپارچه سازی روش عرضۀ محصولات گروه پالاز در شبکۀ نمایندگان فروش است. این پروژه پس از ۶ ماه تحقیق در آذر ماه سال ۱۳۹۳ آغاز گردیده است. برای آنکه پالاز بهترین انتخاب مصرف کنندگان باقی بماند، توجه به روش  عرضه محصولات به عنوان یکی از مهمترین نیازهای مهندسی شبکه فروش در اولویت قرار گرفته است.خانه پالاز به عنوان طرحی پیشرو ، عرضه محصولات موکت، کاغذ دیواری و لمینت گروه پالاز را به بالاترین استاندارد می رساند. به محض ورود به این شعب، فضائی آرام و دور از هرگونه عنصر تعریف نشده در فضای داخلی پیش رو قرار می گیرد. رنگ سفید غالب در فضا با ترکیب موکت و لمینیت ، حس فوق العاده ای از آرامش را القا می کند. در طراحی خانه پالاز اهداف مطرح شده در مفهوم شعار سازمان یعنی دنیای زیبای من و امکان ارتباط فوق العاده راحت مصرف کنندگان با انواع محصولات، در نظر گرفته شده است.

به راحتی انواع نمونه ها را بررسی کنید، و در فضائی آرام خریدی مطمئن را تجربه کنید. برای آنکه بیشتر بتوانید از تصمیم خود مطمئن شوید، لطفاً کاتالوگ محصولات موکت یا کاغذ دیواری را ورق بزنید یا لمینت های قرار گرفته شده در استندهای در دسترس را برای انتخاب دقیق تر از جای خود خارج کرده، روی زمین گذاشته و همفکری نمائید.

ما با افتخار در خانه پالاز از ارائه اطلاعات دقیق و بودن در کنار شما برای بهترین تصمیم، نهایت علاقه مندی را خواهیم داشت.

شعبه های خانه پالاز

دوازدهمین شعبه خانه پالاز، در شهر اصفهان افتتاح شد

در روز هفدهم اردیبهشت ماه، دوازدهمین شعبه خانه پالاز با برگزاری مراسم افتتاحیه در شهر اصفهان ؛ فعالیت خود را آغاز کرد. در این مراسم گروهی از مدیران پالاز و جمعی از متخصصین هنر معماری و دکوراسیون داخلی حضور داشتند. این شعبه، با همان فضای آشنا و استاندارد تعریف‌شده در معماری خانه پالاز، امکان خرید مطمئن و آسان را در فضایی مملو از آرامش امکان‌پذیر ساخته است.

طراحی زیبا و فضای دل‌نشین خانه‌ی پالاز اصفهان در مقایسه با سایر فروشگاه‌های عرضه‌ی محصولات دکوراسیون، تفاوت شاخصی در شیوه‌ی ارائه محصول و القای حس آرامش در زمان خرید ایجاد کرده است. ارتقا سبک فروش با نگاه پالاز نه‌تنها امکان ارتباط استاندارد و صحیح با انواع محصولات را در دسترس مشتریان ارزشمند قرار می‌دهد بلکه در درازمدت فرهنگ جدیدی برای عرضه‌ی محصولات دکوراسیون و فضای داخلی را پایه‌ریزی می‌کند.

اگر ساکن اصفهان هستید و تصمیم به تعویض یا تغییر دکوراسیون در محل زندگی یا کار خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم مشاوره با کارشناسان شعبه اصفهان خانه پالاز را از دست ندهید. مطمئن هستیم تجربه خریدی متفاوت در خانه پالاز خواهید داشت.

آدرس : اصفهان، خیابان شیخ مفید، بین چهارراه دهش و چهارراه ارباب، پلاک ۷۴
تلفن: ۴۱۲۳ ۰۳۱

عکس های افتتاحیه

ویدئوها