Slide background
Slide background
Slide background

خانه پالاز

خانه پالاز یکپارچه سازی روش عرضۀ محصولات گروه پالاز در شبکۀ نمایندگان فروش است. این پروژه پس از ۶ ماه تحقیق در آذر ماه سال ۱۳۹۳ آغاز گردیده است. برای آنکه پالاز بهترین انتخاب مصرف کنندگان باقی بماند، توجه به روش  عرضه محصولات به عنوان یکی از مهمترین نیازهای مهندسی شبکه فروش در اولویت قرار گرفته است.خانه پالاز به عنوان طرحی پیشرو ، عرضه محصولات موکت، کاغذ دیواری و لمینت گروه پالاز را به بالاترین استاندارد می رساند. به محض ورود به این شعب، فضائی آرام و دور از هرگونه عنصر تعریف نشده در فضای داخلی پیش رو قرار می گیرد. رنگ سفید غالب در فضا با ترکیب موکت و لمینیت ، حس فوق العاده ای از آرامش را القا می کند. در طراحی خانه پالاز اهداف مطرح شده در مفهوم شعار سازمان یعنی دنیای زیبای من و امکان ارتباط فوق العاده راحت مصرف کنندگان با انواع محصولات، در نظر گرفته شده است.

به راحتی انواع نمونه ها را بررسی کنید، و در فضائی آرام خریدی مطمئن را تجربه کنید. برای آنکه بیشتر بتوانید از تصمیم خود مطمئن شوید، لطفاً کاتالوگ محصولات موکت یا کاغذ دیواری را ورق بزنید یا لمینت های قرار گرفته شده در استندهای در دسترس را برای انتخاب دقیق تر از جای خود خارج کرده، روی زمین گذاشته و همفکری نمائید.

ما با افتخار در خانه پالاز از ارائه اطلاعات دقیق و بودن در کنار شما برای بهترین تصمیم، نهایت علاقه مندی را خواهیم داشت.

شعبه های خانه پالاز

خانه پالاز مرکزی افتتاح شد

در بیست و یکم بهمن ماه، شعبه مرکزی خانه پالاز با برگزاری مراسم ویژه ای افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه، گروهی از مدیران پالاز و جمعی از متخصصین هنر معماری و دکوراسیون داخلی، حضور داشتند. پس از بریدن روبان قرمز و افتتاح رسمی شعبه مرکزی توسط جناب آقای حسینی، صدها بادکنک سپید رنگ که از فضای آرام بخش و دلنشین خانه پالاز الهام گرفته شده بودند؛ مقابل درب اصلی فروشگاه در آسمان رها شدند تا شروعی متفاوت را برای این شعبه خانه پالاز رقم بزند. میهمانان و مدعوین با حضور در سالن اصلی، ضمن بازدید از محصولات متنوع با تولیدات برترین برندهای بین المللی همکار با پالاز نیز آشنا شدند.

اضافه شدن این شعبه مدرن و وسیع همزمان با جشنواره کد داغ، با توجه به امکانات منحصر به فردی که دارد، دسترسی بیشتر مصرف کنندگان به محصولات متنوع پالاز را فراهم کرده است.

این شعبه در خیابان آذربایجان تهران، حدفاصل خیابان قصرالدشت و کارون قرار گرفته و از ۲۳ بهمن ماه میزبان حضور مخاطبین است.

عکس های افتتاحیه

[ess_grid alias=”stablishAzaebayejan95″]

ویدئوها